VONDŘEJC OKNA s.r.o.,
Váš dodavatel oken a dveří

Vítejte na internetových stránkách společnosti VONDŘEJC OKNA, s.r.o.. Firma v roce 2011 navázala na dlouholetou rodinnou tradici v oblasti stavebních výplní. Otec nynější majitelky, Ing. Vondřejc Aleš, předal své 16-ti leté zkušenosti v oblasti výroby a montáže plastových oken a dveří a stal se odborným konzultantem a starosti s provozem přenechal mladší generaci. Zaměření firmy na trhuje především na řešení problematiky výplní stavebních otvorů rodinných a bytových domů, komerčních objektech, ale i větších investičních akcí (viz reference).

Sídlo společnosti:
VONDŘEJC OKNA s.r.o.
Merhautova 960/84
Brno 613 00

IČ: 29293812
DIČ: CZ 29293812

Office:
VONDŘEJC OKNA s.r.o.
Kvítková 2434
Zlín 76001


Otevírací doba:
  
Po – Pá
(Přizpůsobíme se vašim časovým potřebám, po předchozí telefonické dohodě.)

Mobil: 777 767 988
Tel: 577 433 173
Email: sandra@remove-this.vondrejc.cz
info@remove-this.vondrejc.cz 

Okna s Certifikátem Garance původu

Výrobce oken a dveří značky OTHERM společnost Window Holding a.s. garantuje tímto CERTIFIKÁTEM, že v případě zániku prodejce přebírá závazek poskytnout na okna a dveře OTHERM záruční a pozáruční servis přímo výrobce oken společnost Window Holding a.s. Současně jde o garanci, že dodaná okna a dveře byly vyrobeny v České republice.
CERTIFIKÁT platí bez omezení a je možné uplatnit jej kdykoliv přímo u výrobce oken spol. Window Holding a.s.
Zákazník se může na společnost Window Holding a.s. obrátit prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800650 650. Podrobné informace a podmínky uplatnění certifikátu jsou uvedeny na stránkáchwww.windowholdig.cz nebo na stránkách www.otherm.cz. A www.twwokna.cz .
CERTIFIKÁT je pro zákazníky garancí, že výrobce o dodaná okna a dveře postará po celou dobu používání oken. Současně prokazuje, že dodavatel oken, od kterého zákazník okna koupil, je prověřeným dodavatelem značky OTHERM a zákazník se může spolehnout na kvalitu dodaných produktů.
Vždy požadujete po svém dodavateli oken a dveří CERTIFIKÁT původu oken. CERTIFIKÁT je pro zákazníka potvrzením pravosti a kvality oken a dveří značky OTHERM a současně chrání značku před šířením nekvalitních napodobenin.